Przejdź do treści

Rolety Zewnętrzne

Rolety zewnętrzne – bezpieczeństwo i oszczędność

Zastosowanie rolet zewnętrznych niesie ze sobą wiele korzyści, z tego względu jest to produkt o niesłabnącej popularności. Od lat polecamy je klientom jako formę dodatkowego zabezpieczenia domu. Jednak to nie jest jedyna zaleta jaką mają zewnętrzne rolety antywłamaniowe.

Rolety zewnętrzne a izolacja termiczna

Dla naszych klientów wybierających rolety aluminiowe w Krakowie ważna jest kwestia dodatkowej izolacji cieplnej budynku. W wypadku domów pasywnych rolety zewnętrzne sprawdzają się doskonale – zasłonięte rolety przyczyniają się w znacznym stopniu do spadku strat cieplnych w budynku. Rolety aluminiowe zewnętrzne chronią także budynek i okna przed niesprzyjającymi warunkami zewnętrznymi, takimi jak silny wiatr, ulewny deszcz czy grad. Dla części klientów są wybawieniem w okresie upałów – nic tak dobrze nie zacienia pomieszczenia jak rolety zewnętrzne, sprawiając, że we wnętrzu jest przyjemnie chłodno pomimo wysokich temperatur na zewnątrz. Dobra izolacja termiczna, ochrona przed zimnem oraz gorącem sprawia, że dzięki roletom zewnętrznym budynek zwiększa swoją energooszczędność. Ma to bezpośrednie przełożenie na znaczną oszczędność. Warto dodać, że nasz sklep z roletami ma w swojej ofercie także rewolucyjne żaluzje fasadowe z ogniwami fotowoltaicznymi. Wybierane są one przy budynkach wyposażonych w fotowoltaikę. Dzięki dodatkowej powierzchni aktywnej fotowoltaicznie wydajność całego systemu zwiększa się, co wiąże się z dodatkową, opłacalną energooszczędnością.

Rolety aluminiowe – zabezpieczenia antywłamaniowe

Dla naszych klientów, niezwykle ważna jest funkcja zabezpieczająca jaką mają rolety aluminiowe antywłamaniowe. Kraków nie jest tu wyjątkiem. Nasz sklep z roletami posiada w swojej ofercie rolety zewnętrzne, które skutecznie podnoszą bezpieczeństwo budynku, a tym samym komfort domowników. Opuszczone rolety antywłamaniowe są bardzo skutecznym zabezpieczeniem budynku. Klientom, dla których bezpieczeństwo stanowi priorytet możemy zaoferować przy roletach także dodatkowe formy zabezpieczeń w postacizamków, wieszaków blokujących oraz rygli. Rolety zewnętrzne poprawiają bezpieczeństwo antywłamaniowe mieszkania i domu. Jest to jedna z głównych przyczyn, dla których jest to produkt tak popularny w naszym sklepie z roletami. Poczucie bezpieczeństwa domowników i świadomość dodatkowej ochrony domu podczas urlopu czy innego wyjazdu są bezcenne.

Rolety zewnętrzne – komfort i estetyka

Kupując rolety antywłamaniowe w Krakowie nie bez znaczenia pozostaje kwestia estetyki. Jako profesjonalny sklep z roletami polecamy naszym klientom rolety dopasowane do potrzeb klienta jak linie: Standard czy Intermo. Wszystkie rolety zewnętrzne mogą otwierać się i zamykać w wybrany przez klienta sposób – z pomogą paska, korbki lub automatycznie przy użyciu pilota. Bogata gama kolorystyczna i staranne wykonanie sprawia, że rolety antywłamaniowe poza swoimi zaletami i funkcjonalnością są także estetycznym urozmaiceniem elewacji budynku. Jest to argument dla tych, dla których wygląd domu jest bardzo istotny. Dzięki możliwości dopasowania rolet zyskuje się izolację termiczną i ochronę przeciwwłamaniową nie zakłócając wyglądu fasady budynku.