Przejdź do treści
okna PCV najlepszy wybór
Okna PCV Schuco

Okna PCV Schuco Living

POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA

Nowoczesne okna z tworzywa sztucznego mogą przetrwać w dobrym stanie nawet 30 lat. Ważne zatem, aby ich wszystkie komponenty, jak na przykład uszczelki, były równie trwałe. Elementy te w znacznym stopniu decydują o tym, czy okno prawidłowo spełnia wszystkie swoje funkcje. W przypadku okien Schüco Liv Ing wysoka jakość dotyczy najmniejszych detali. Zastosowano w nich wysokiej klasy uszczelki z EPDM – materiału z najwyższej półki, który dzięki swoim doskonałym właściwościom używany jest m.in. w medycynie, lotnictwie i przemyśle motoryzacyjnym.

DOSKONAŁY BILANS ENERGETYCZNY

Wysokie wymagania w zakresie szczelności, zapewnienia długoletniej funkcjonalności i ochrony przed czynnikami atmosferycznymi dotyczą także budowy okien. Najlepszym materiałem, sprawdzonym w ponad 50-letniej praktyce, jest syntetyczny kauczuk EPDM. Uszczelki z tego materiału wykazują doskonałą zdolność do tzw. powrotu elastycznego, gwarantującą szczelność okien przez cały okres użytkowania. Pracochłonna i droga wymiana uszczelek okiennych nie jest w tym wypadku konieczna.

W oknach Schüco Liv zastosowano najnowszą technologię uszczelnień z EPDM, która nawet w krytycznej strefie narożnej zapewnia całkowitą szczelność okna. Dla użytkowników oznacza to przede wszystkim pełen komfort i dobre samopoczucie w domu.

Dzięki oknom Schüco Liv męczący hałas nie zakłóci już Twojego spokoju. System okien z tworzywa sztucznego oraz innowacyjna technologia uszczelnień z EPDM w połączeniu z szybami chroniącymi przed hałasem zapewniają doskonałą izolacyjność akustyczną nawet do 47 dB. W swoich czterech ścianach poczujesz się wreszcie komfortowo, bo stres związany z hałasem pochodzącym na przykład z ulicy, przy której mieszkasz, z kosiarki sąsiadów, z placu budowy za rogiem czy z niedalekiego lotniska będzie należał już do przeszłości.

SAMOCZYNNA WENTYLACJA

Koniec z dusznymi pomieszczeniami, brakiem tlenu czy tworzeniem się pleśni z powodu niewystarczającej wentylacji. Okna Schüco LivIng zapewniają także samoczynne wietrzenie. Na przykład system wentylacji Schüco VentoAir troszczy się o ciągłą wymianę powietrza przy zamkniętych oknach, zapewniając mieszkańcom komfortowy klimat w pomieszczeniach.

W całości projektowane i produkowane tylko w Niemczech