Przejdź do treści

Moskitiery, Żaluzje, Wertykale

Co do okna? Nasze propozycje – moskitiery i alternatywy dla klasycznych zasłon

Żaluzje i moskitiery to niezwykle praktyczny element aranżacji wnętrz, ale ich zamontowanie bywa uciążliwe. Jakie wertykale wybrać? Możliwości jest naprawdę wiele – oferujemy różnorodne modele, które sprawdzają się przy różnych stylach i estetykach wnętrz. Zapraszamy do obejrzenia naszych kolekcji i zapoznania się z ofertą produktową.

Praktyczne moskitiery: Kraków

Jak przeżyć lato przy zamkniętych oknach? Byłoby ciężko. Otwarcie okien pozwala na swobodny przepływ powietrza, ale jednocześnie  jednak  oznacza narażanie się na ryzyko pogryzienia przez komary oraz potencjalne  towarzystwo różnych insektów i owadów. Jak się tego ustrzec? Jest to możliwe poprzez montaż moskitiery, która stanowi praktyczną i skuteczną ochronę przed tego rodzaju wypadkami. W naszej ofercie produktowej można znaleźć zarówno stałe ramkowe okienne oraz drzwiowe moskitiery, jak i modele otwierane oraz rolowane. Wszystkie te rozwiązania są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych z palety RAL. Mieszkańcy miasta Kraków mogą również skorzystać z zamontowania samozamykaczy w zawiasach, dzięki którym wygoda korzystania z produktu jest jeszcze większa.

Klasyczne wertykale kontra rolety z charakterem

Proponujemy również ciekawe rozwiązania w zakresie rolet oraz wertykali. Nasze wertykale pionowe mogą mieć napęd elektryczny, a samo sterowanie pozwala na osiągnięcie ciekawych efektów wizualnych we wnętrzu każdego salonu czy biura. Materiałowe wertykale to klasyk, który warto mieć, ponieważ pasuje do wielu aranżacji i dobrze sprawdza się w praktyce. Ciekawą opcją będą również żaluzje aluminiowe, które umożliwiają precyzyjne regulowanie ilości światła dziennego, jakie dostaje się do pomieszczenia. Bardzo stylową opcją są żaluzje wykonane z drewna – świetne do stylizacji boho i etno, ale również retro i eleganckich. Bardzo nowoczesny design łatwo będzie osiągnąć dzięki zastosowaniu nietypowych w swej formie długich żaluzji pionowych, jakie również znajdują się w naszej ofercie w szerokiej gamie kolorystycznej.

Nowoczesne okna: co zamiast zasłonek?

Właściciele mieszkań oraz domów zlokalizowanych na terenie miasta Kraków i okolicy mają jednak jeszcze więcej możliwości. Bardzo interesującą w designie opcją będą plisy z tkaniny, które pozwalają na całkowite zasłonięcie części okna. Sterowanie plisą do góry i do dołu jest proste i sprawdza się szczególnie świetnie w przypadku zamontowanych okien dachowych. Oferta produktowa w zakresie plis jest naprawdę szeroka – posiadamy aż 150 różnych tkanin, z jakich szyte są plisy. Bardzo nowoczesną alternatywą dla plis będą produkowane w RPA maty bambusowe. Są one rolowane i wykonuje się je z drewna naturalnego, przez co efekty wizualne są naprawdę wyjątkowe. Tego rodzaju rolety doskonale wpisują się w estetykę modnego obecnie stylu boho oraz etno. Będą świetnie wyglądać w kuchni i dodadzą jej bardziej domowego charakteru.

A może zasłony rzymskie lub roletki półcienne?

W naszym sklepie można zakupić również klasyczne w swej formie rolety rzymskie z taśmami transparentnymi pionowymi.  Dają one bardzo ciekawy efekt estetyczny we wnętrzu i mogą stanowić świetną dekorację okna w salonie. Duża gama kolorystyczna pozwala na dopasowanie zasłon do innych elementów w aranżacji – np. do barwy dywanu, poduszek na kanapie czy foteli. Roletki półcienne to z kolei duża ilość produktów doskonałych do małych oraz dużych okien. Dzięki licznej bazie modeli dopasowanie roletek do wnętrza nie będzie stanowiło problemu.