Przejdź do treści

Drzwi

Drzwi z Krakowa: wiele różnych modeli

Odpowiednio dobrane drzwi są elementem, który w ogromnej mierze odpowiada za jakość całej aranżacji wnętrza. Każde drzwi pokojowe oraz wejściowe powinny być dobrze dopasowane do innych elementów wystroju, aby tworzyły spójną całość. Co jednak w przypadku, kiedy gusta domowników oraz trendy na aranżacje są bardzo zmienne? Najlepszym wyborem będą klasyczne drzwi wejściowe do domu oraz wewnętrzne. Sprawdź naszą kolekcję sprawdzonych klasyków, które mają ponadczasowy charakter.

Drewno zawsze na czasie: stylowe drzwi DRE oraz PORTA do pomieszczeń

Miłośnicy naturalnego stylu oraz modnego obecnie drewna w aranżacjach z pewnością powinni się zainteresować nowym katalogiem z kolekcją drzwi DRE i PORTA. Występują one w różnej kolorystyce i w wielu modelach. Stylowe drzwi wewnętrzne stanowią ważny atut w każdym mieszkaniu, a połączenie klasycznego drewna z pół transparentnym materiałem to strzał w dziesiątkę. Drzwi DRE oraz PORTA świetnie nadają się do salonu, sypialni, kuchni, a nawet do łazienki. Stawiając na drewniane akcenty możesz mieć pewność, że Twój dom nie będzie potrzebował generalnego remontu przy kolejnej zmianie trendów aranżacyjnych.

WIKED – trwałe drzwi zewnętrzne, których potrzebujesz

Nasza kolekcja WIKED to drzwi wejściowe wykonane ze stali, PVC lub połączenia PVC oraz wypełnienia drzwiowego. Wzornictwo jest bardzo różnorodne, ale zawsze istnieje również możliwość złożenia specjalnego zamówienia na drzwi utrzymane w kolorystyce Palety RAL. WIKED to połączenie dobrego stylu, klasycznej elegancji z dobrą ceną, dlatego może być to znakomity wybór dla wszystkich, którzy potrzebują ponadczasowych modeli na zewnątrz.  Drzwi wejściowe WIKED doskonale sprawdzą się do domu oraz mieszkania, ale również jako drzwi do domku letniskowego czy pomieszczenia o charakterze gospodarczym.

Kraków i okolica: drzwi wejściowe PVC

Nowoczesne w swej formie drzwi zewnętrzne PVC to kolejna możliwość dla wszystkich, którzy mieszkają na terenie miasta Kraków oraz najbliższej okolicy. Najważniejszą zaletą praktyczną modeli PVC jest możliwość uzyskania wysokich parametrów termoizolacyjnych, co jest bardzo ważne szczególnie podczas zimowych miesięcy w roku. Co ciekawe, drzwi wejściowe PVC pozwalają na zastosowanie zarówno klasycznej w formie i bardzo uniwersalnej klamki, ale też gałkoklamki lub pochwytu. Te opcje są godne rozważenia przede wszystkim dla miłośników stylu retro i oryginalnych rozwiązań aranżacyjnych.

Drzwi SETTO: bogata oferta produktowa

Wszystkim, którzy szukają odpowiednich drzwi do domu i mieszkania polecamy również zapoznanie się z modelami z naszej kolekcji SETTO. Można tam znaleźć modele w różnych rozmiarach, z czego zdecydowana większość z nich ma stabilną i mocną konstrukcję, która stanowi gwarancję dobrej jakości i trwałości. Utraty ciepła będą mniejsze dzięki zastosowaniu termoizolacji z pianki poliuretanowej lub polistyrenu ekspandowanego, a ponadczasowy design wielu produktów sprawia, że drzwi mogą stanowić zakup na lata. Dostępne są modele w modnych kolorach szarości, ale również białe z ciekawymi wzorami szybek oraz ciemne i jasne klasyki z drewna.